فروشگاه عرضه سرامیک کف پیاده رو

بزرگترین تولید کننده سرامیک کف پیاده رو مرغوب، انواع این محصول را در مدل، طرح و کیفیت های متنوع تولید می کند و با قیمتی مناسب در سراسر ایران از طریق نمایندگی های رسمی و معتبر خود به فروش می رساند. این نوع سرامیک ساختمان برای استفاده در کف تمام قسمت های ساختمان مانند سالن های پذیرایی، آشپزخانه، راهروها، حمام و سرویس های بهداشتی کار برد دارد به همین دلیل دارای بازار فروش بسیار خوبی می باشد.

فروشگاه عرضه سرامیک کف پیاده رو

مشخصات سرامیک کف پیاده رو

مشخصات سرامیک کف پیاده رو بازار سرامیک کف ساختمان در ایران هر روز در حال گسترش است و ما شاهد تولید محصولاتی نو، به روز و طرح هایی مبتکرانه می باشیم. این محصولات از نظر کیفیت، طرح و رنگ در جهان اگر نگوییم بی رقیب ولی بدون شک کم رقیب هستند. تنوع در تولیدات سرامیک آشپزخانه پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد و تولید کنندگان با استفاده از مواد مرغوب و رعایت استانداردهای بین المللی موفق به تولید سرامیک از انواع مختلف شده اند که در جهان خریداران بسیاری دارد. سرامیک مرغوب علاوه بر ظاهری زیبا، دارای پارامترها و ویژگی هایی می باشد که در زیر به صورت خلاصه بیان می گردد:

 • نداشتن تخلخل: سرامیکی که بدون تخلخل و یا دارای تخلخل کم باشد جذب رطوبت بسیار کمی دارد و باعث استحکام و چسبندگی بیشتر به کف می گردد.
 • مقاومت بالا: هرچه مقاومت سرامیک بالاتر باشد امکان خراش، شکستگی و لب پر شدن سرامیک در اثر جا به جایی وسایل منزل کم تر می شود.
 • مقاوم در برابر خوردگی: سرامیک مرغوب در اثر شستشو با مواد شوینده شیمیایی هنگام نظافت تغییر شکل و رنگ نمی دهد.
 • مقاوم در برابر سرما و گرما: سرامیک با کیفیت در برابر حرارت بالا در آشپزخانه و یخ زدگی در نمای بیرونی ساختمان و در فصل زمستان بسیار مقاوم است و دچار ترک، شکست و تغییر رنگ نمی گردد.
 • مقاوم در برابر لغزش: از مهم ترین مشخصه های سرامیک مرغوب ایمن بودن آن در برابر لغزش می باشد زیرا سرامیک کف حیاط لغزنده گاه صدمات جبران ناپذیری برای انسان بوجود می آورد.
 • سبک بودن: سرامیک باید در عین مقاومت بالا وزن کمی داشته باشد تا هنگام استفاده در نمای خارجی ساختمان و در ارتفاعات خطر سقوط آن به صفر برسد.
 • صیقل پذیری: سرامیک مرغوب دارای خاصیت پولیش و صیقل پذیری بالایی می باشد و جلا و درخشندگی زیادی دارد.
 • ثبات رنگ: از ویژگی های سرامیک با کیفیت، عدم تغییر رنگ در برابر اشعه خورشید می باشد.

مدل های سرامیک کف پیاده رو

در ایران شرکت های تولید سرامیک براق کف راه پله و کاشی زیادی فعالیت می کنند که اکثرا دارای نام و آوازه ای بلند هستند و محصولات تولیدی آن ها از نظر درجه کیفی در بالاترین سطح استاندارد می باشد. منابع طبیعی اولیه مورد نیاز در تولید کاشی و سرامیک در ایران به وفور و در مرغوب ترین درجه یافت می شود و همین امر سبب شده تولیدات کاشی و سرامیک ایران در جهان در جایگاه رفیعی قرار بگیرد.

این محصولات در انواع طرح، رنگ، کیفیت و سایزهای مختلف تولید و در کلیه قسمت های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. انواع سرامیک کف از نظر دوام، لکه پذیری، جذب آب و صیقل پذیری با یک دیگر متفاوت هستند. سرامیک و کاشی درجه یک در دو نوع مات و براق تولید می گردد که نوع براق آن در کف ها مانند پذیرایی، آشپزخانه و انواع مات آن در دیوارهای حمام، دستشویی و نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارد.

ویژگی سرامیک و کاشی ایران از قبیل تنوع طرح و رنگ، کیفیت بالا، قیمت مناسب و برندهای متعدد، باعث شده این محصولات با انواع سرامیک و کاشی خارجی قابل رقابت بوده و چه در داخل و چه در حوزه صادرات مورد استقبال قرار بگیرد. این محصولات سالانه در حجم بسیار بالایی به کشورهای خارجی مخصوصا کشورهای خاورمیانه صادر می گردد.

انواع برند سرامیک و کاشی تولید ایران دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که در زیر به تعدادی از آن ها به طور اختصار اشاره می شود: طرح و رنگ های متنوع درجه کیفی بسیار مطلوب مقاوم در برابر ساییدگی مقاوم در برابر رطوبت مقاوم در برابر سرما و گرما صیقل پذیری بالا

راهنمای انتخاب سرامیک کف

راهنمای انتخاب سرامیک کف اکثر تولید کنندگان کاشی و سرامیک ضد یخ، این محصول را در انواع مختلف از نظر کیفیت، طرع، رنگ و سایز تولید می کنند که کاربرد آن ها در قسمت های مختلف منزل متفاوت می باشد. مهم ترین و تأثیر گذارترین قسمت ساختمان در زیبا نشان دادن منزل، پذیرایی آن می باشد به همین دلیل اکثر مردم برای انتخاب و خرید سرامیک پذیرایی دقت زیادی به خرج می دهند. معمولا سرامیک پذیرایی متناسب با پوشش دیوارها و دکوراسیون و وسایل به کار برده شده در پذیرایی انتخاب می شود.

غالبا برای سرامیک کف پذیرایی از ابعاد بزرگ در بالاترین کیفیت و طرح و رنگ های زیبا و چشم نواز استفاده می شود تا پذیرایی را بزرگ تر و روشن تر نشان دهد. رنگ هایی که امروزه برای کف پذیرایی استفاده می شود، رنگ روشن مانند سفید و یا استخوانی و از انواع براق و درخشنده است تا به محیط منزل جلا، زیبایی و درخشندگی ببخشد. از دیگر رنگ هایی که به ندرت برای سرامیک کف به کار می رود، کرم و قهوه ای روشن می باشد.

نوع دیگری ازسرامیک پذیرایی که طرفداران خاص خود را دارد سرامیک های طرح پارکت در رنگ های مختلف است که این نوع کفپوش برای پذیرایی های کوچک و کم نور مناسب نیست زیرا محیط را تاریک تر و کوچک تر نشان می دهد. انواع سرامیک با ابعاد بسیار بزرگ در انواع طرح ها مانند طرح فرش نیز تولید می شود که معمولا در وسط سالن پذیرایی نصب و اطراف آن را با سرامیک ساده و روشن می پوشانند.

میزان مقاومت سرامیک کف پیاده رو

تولیدی سرامیک گرانیتی در یزد با استفاده از خاک رس و افزودن رنگ در طی مراحل پخت انواع سرامیک گرانیتی با طرح و رنگ های متنوع تولید می کند که در همه قسمت های ساختمان قابل استفاده می باشد. از ویژگی های این سرامیک عدم استفاده از کربنات می باشد همچمین سرامیک گرانیتی فاقد لعاب است و برای جلا بخشیدن به آن در مراحل نهایی تولید، توسط سنگ ساب صیقل داده می شود.

برای رنگ بندی و ایجاد طرح بر روی این سرامیک ابتدا به صورت کلی در حین پخت رنگ می شود سپس طرح هایی مانند رگه ای و فلفل نمکی با رنگ های مختلف بر روی آن پیاده می شود.

از ویژگی های سرامیک گرانیتی می توان به موارد زیر اشاره کرد: استحکام بالای که در نتیجه پخته شدن آن در دمای بسیار زیاد حاصل می شود و با وجود این که فاقد هرگونه پوشش و لعاب است ولی جذب آب بسیار کمی دارد. غیر متخلخل می باشد به همین دلیل در برابر نفوذ قارچ و کپک مقاوم است. در برابر شوینده های شیمیایی مقاومت بالایی دارد و تغییر رنگ نمی دهد و سطح آن خوردگی پیدا نمی کند.

نسبت به رطوبت و لکه مقاوم هستند. دوام بالایی دارد، این سرامیک در برابر سرما و گرما و هر گونه آسیبی مقاوم است و عمر بسیار بالایی دارد. مقاومت بالایی در برابر اختلاف دما، انقباض، انبساط داشته و قادر به تحمل فشار فیزیکی زیادی می باشد. سرامیک گرانیتی به دلیل مقاومت بالا نه تنها برای داخل ساختمان کاربرد فراوان دارد، در محیط بیرون نیز می توان از آن به عنوان پوشش و نمای بیرونی دیوارها، پارکینگ، سقف و سنگفرش استفاده نمود.

قیمت خرید سرامیک کف پیاده رو

قیمت خرید سرامیک کف پیاده رو پخش سرامیک کف در فروشگاه های مختلف به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد، در خرید عمده قیمت بسیار پایین تر از خرید جزئی محاسبه می گردد. برای خرید یک برند خوب سرامیک به صورت خرده و ارزان می توان از شرکت هایی که این محصول را حراج کرده اند خریداری نمود. بعضی از شرکت ها به صورت روزانه و یا هفتگی سرامیک های درجه یک و دو که به تعداد کم در انبار باقی می ماند و از نظر رنگ و طرح همانند آن ها دیگر تولید نمی شوند و یا کارتن های سرامیک در اثر زیر باران و یا آفتاب ماندن خراب شده اند را به صورت خرده و ارزان تر به فروش می رسانند.

این سرامیک ها کاملا سالم و مرغوب هستند و هیچگونه پریدگی، ترک خوردگی و شکستگی ندارند. گاهی اوقات فروشگاه قصد جا به جایی و انتقال به مکانی دیگر را دارد، حمل و جا به جا کردن سرامیک های باقی مانده در فروشگاه هزینه زیادی را بر فروشنده تحمیل می کند به همین دلیل سرامیک های مرغوب و درجه یک را به قیمت خرید و ارزان به فروش می رساند.

مسلما این نوع فروش سرامیک کف پیاده رو به دلیل تعداد محدود سرامیک به صورت خرده فروشی انجام می شود. همچنین برای خرید سرامیک مرغوب و ارزان می توان به صورت مستقیم از تولید کننده و یا نمایندگی های معتبر آن اقدام نمود که به دلیل حذف واسطه، این نوع خرید بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه است. از دلایل دیگر خرید سرامیک با قیمت ارزان می تواند کیفیت محصول باشد، قیمت سرامیک درجه سه و چهار به مراتب ارزان تر از سرامیک های مرغوب می باشد.

از سرامیک های با درجه کیفی پایین و ارزان می توان در قسمت هایی از ساختمان که در معرض رطوبت قرار ندارند و بار فیزیکی و شیمیایی بر آنها وارد نمی شود مانند تراس، بالکن، پاسیو، حیاط خلوت، دیوارهای پارکینگ و راه روهای داخلی ساختمان استفاده نمود.

بازار فروش سرامیک کف پیاده رو

قیمت خرید سرامیک به پارامتر های مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها سایز و ابعاد آن می باشد. اولین گزینه در تعیین قیمت روز سرامیک کیفیت آن است و مسلما سرامیک های درجه یک قیمت بالاتری از انواع دیگر آن دارد، همچنین طرح و رنگ، براقیت و درخشندگی از موارد دیگر تأثیر گذار در قیمت این محصول می باشد.

سرامیک در ابعاد و سایز های مختلف برش می خورد و مکان به کار گیری آن نقش مهمی در نوع برش و سایز سرامیک دارد. معمولا برای دیوار پذیرایی از سرامیک های براق درجه یک با ابعاد بزرگ که به اسلب معروف است استفاده می گردد، در کف پذیرایی نیز از سرامیک با سایز برگ استفاده می شود با این تفاوت که نباید زیاد صیقلی براق و لیز باشد. این نوع سرامیک ها جلوه بسیار زیبایی به پذیرایی می بخشد.

برای پله ها و دیوار قسمت های دیگر ساختمان مانند راه روها می توان از سرامیک های درجه دو نیز استفاده نمود. در نمای بیرونی ساختمان و دیوارهای پارکینگ معمولا از سرامیک هایی مات با ابعاد بزرگ استفاده می شود تا رسیدگی و تمیز نمودن آن ها راحت تر باشد. سرامیک با ابعاد کوچک تر نیز در حمام، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه به کار می رود. سرامیک هایی که دارای سایز و ابعاد بزرگتر هستند معمولا گران تر می باشند ، قیمت روز سرامیک مانند محصولات دیگر دارای نوسانات زیادی است، به همین دلیل هنگام خرید ابتدا باید از مراجع معتبر استعلام قیمت گرفت و سپس سرامیک مورد نظر خود را خرید نمود.

همواره از طریق نمایندگی های معتبر می توان سرامیک البرز را به قیمت روز کارخانه خریداری نمود زیرا نمایندگی های رسمی، محصول را بدون واسطه و مستقیم از طریق کارخانه در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

محل پخش سرامیک کف پیاده رو

محل پخش سرامیک کف پیاده رو سرامیک تولید ایران به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب آن همواره مورد توجه کشورهای دیگر بخصوص کشورهای خاورمیانه بوده است، ایران در بین کشورهای تولید کننده سرامیک به عنوان یکی از قطب های برتر در جهان شناخته می شود.

از گذشته های دور سفالگران ایرانی سابقه درخشانی در تولید سفال و کاشی داشته اند. امروزه با گسترش تکنولوژی و استفاده از استانداردهای به روز دنیا، دستگاه های تولیدی مدرن و بهره گیری از مهندسان و متخصصین تحصیلکرده در این رشته، تولیدات سرامیک ایران از نظر درجه کیفی و رعایت اصول استانداردهای جهانی با محصولات مشابه خارجی قابل رقابت و گاه بسیار برتر می باشد. کیفیت سرامیک تولید ایران به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب بسیار مطلوب می باشد و به دلیل ارزانی این مواد اولیه نسبت به سایر کشورها، سرامیک تولید شده در ایران هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت همواره مورد توجه کشورهای حوزه خلیج فارس بوده است.

کشورهایی مانند کویت، قطر و امارات متقاضی و خریدار مرغوب ترین نوع سرامیک از ایران هستند و هر ساله حجم بالایی صادرات سرامیک براق طرح دار به کشور کویت انجام می شود.

تولید کنندگان سرامیک و کاشی در مسیر صادرات این محصولات به کشورهای خارجی راه پر پیچ و خمی را گذرانده اند تا به این مرحله رسیده اند و خوشبختانه با تلاش آنان و بازرگانان فعال در این حوزه و حمایت دولت از تولید کنندگان روز به روز بر صادرات آن افزوده می شود به گونه ای که می توان بعد از صادرات نفت از نظر ارز آوری بر روی این صنعت حساب ویژه ای باز کرد.

 • تبلیغات: 
  1. قیمت عرضه شده انواع کاشی و سرامیک فله ای در کشور
  2. فروش عمده کاشی دیواری پذیرایی
  3. قیمت سرامیک کف طرح سنگ | مرکز فروش آن در قم
  4. تولید کننده سنگ تراورتن پله در عباس آباد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما