خرید بی واسطه سرامیک آشپزخانه سفید

یکی از کفپوش هایی که برای خانه های ایرانی انتخاب شده و سالهای زیادی از حضور آن می گذرد، سرامیک است که در بخش هایی همچون آشپزخانه اجرا شده و کارایی مناسبی را از خود نشان خواهد داد، ضمنا این کفپوش، تاثیرات مطلوب ظاهری را هم در آشپزخانه به جا خواهد نهاد. اما یکی از انواع سرامیک که با این نتایج همراه خواهد بود، سرامیک البرز آشپزخانه سفید است که همیشه جذابیت خود را خواهد داشت. اکنون می توانید به خرید بی واسطه سرامیک آشپزخانه سفید پرداخته و از این محصول بهره مند شوید.

خرید بی واسطه سرامیک آشپزخانه سفید

دسته بندی انواع سرامیک آشپزخانه

دسته بندی انواع سرامیک آشپزخانه سرامیک را می توان در گروه بهترین کفپوش ساختمانی قرار داد که با آن نه تنها تغییرات مشهودی در فضای داخلی به وجود خواهد آمد، بلکه دردسرهای ناشی از این کفپوش هم به نسبت سایر کفپوش ها، کمتر بوده و بنابراین از هر جهت که بخواهیم به آن نگاه کنیم، مزیت های زیادی را خواهیم دید، اما سرامیک کیمیا که از مقاومت و زیبایی بهره برده و البته مشخصه های ویژه دیگری هم در آن یافت می شوند، برای بخش های مشخصی از یک منزل انتخاب می گردد که یکی از آنها آشپزخانه است.

معمولا سرامیکی که برای این بخش از خانه انتخاب می شود، دارای مشخصات مختص به خود بوده و به انواع مختلفی دسته بندی می گردد، اگر بخواهیم به طور دقیق به دسته بندی انواع سرامیک آشپزخانه بپردازیم، شامل مواردی به شرح زیر خواهند شد:

 1. سرامیک آشپزخانه معمولی: دارای ضخامت کمتری بوده و از این رو مقاومت آنها نسبت به سرامیک های پرسلانی، کمتر می باشد، در ضمن این سرامیک ها آب را بیشتر به خود جذب نموده و با توجه به این مشخصات؛ دارای قیمتی ارزان تر می باشند.
 2. سرامیک آشپزخانه پرسلانی: از بالاترین سطح کیفی برخوردار بوده و ضخامت آن در مقایسه با سرامیک های معمولی، بالاتر است؛ همچنین از بابت عدم جذب آب هم می توان به سرامیک مطمئن بود.

نحوه نگهداری از سرامیک آشپزخانه

نحوه نگهداری از سرامیک آشپزخانهسرامیک مشکی آشپزخانه را می توان یکی از ماندگارترین و بهترین انواع کفپوش معرفی کرد که حتی با وجود راهیابی محصولات جدید به حوزه مصرف، اهمیت و ارزش آن حفظ شده است و همچنان طراحان داخلی برای طراحی فضای داخلی و کفپوش مناسب برای آن، سرامیک را انتخاب می کنند.

اما آنچه که در ادامه می خواهیم راجع به این محصول بگوییم، ذکر مواردی در خصوص نحوه نگهداری از سرامیک آشپزخانه می باشد که در این باره باید گفت جهت شستشوی سرامیک نباید از هر ماده شوینده ای استفاده کرد، بلکه باید شوینده های مخصوص سرامیک را انتخاب نمود، چرا که ممکن است به بافت داخلی و ظاهری آن آسیب وارد سازد؛ همچنین باید بگوییم اگرچه سرامیک به عنوان مقاوم ترین نوع کفپوش شناخته شده، اما همواره باید جلوی انداختن اجسام سنگین بر روی آن را گرفت، وگرنه ممکن است ترک هایی روی آن ایجاد شده یا لب پریدگی در سرامیک رخ دهد.

سفارش بهترین سرامیک سفید کف

سفارش بهترین سرامیک سفید کف یکی از انواع سرامیک که دارای ظاهری بسیار جذاب بوده و در هر دوره ای، قابلیت استفاده را خواهد داشت؛ سرامیک سفید است، به عبارت دیگر می توان گفت این سرامیک، تابع مد نبوده و همیشه و در هر زمان، زیبایی خاص خود را خواهد داشت؛ به همین دلیل است که همواره افراد زیادی در انتخاب سرامیک، به سراغ این رنگ رفته و آن را بر می گزینند.

حال اگر شما هم تصمیم بر این دارید تا به خرید سرامیک کف بپردازید و به دنبال بهترین سرامیک پذیرایی آشپزخانه هستید، می توانید سرامیک سفید کف را انتخاب کنید که بی شک یکی از بهترین گزینه های انتخابی به شمار می آید؛ در ضمن اکنون این موقعیت در اختیار شما خریداران عزیز قرار گرفته تا بتوانید سفارش سرامیک آشپزخانه سفید را به ثبت رسانده و در آخر از چنین محصولاتی بهره مند شوید:

 • سرامیک سفید ساده: فاقد طرح و شکل خاص و دارای قیمت ارزان تر
 • سرامیک ساده طرح دار: دارای طرح های متنوع و همراه با قیمت بیشتر نسبت به سرامیک های ساده
 • تبلیغات: 
  1. نمایندگی فروش کاشی و سرامیک 30*60 ارزان
  2. مزایا و معایب کفپوش سرامیکی
  3. سرامیک سه بعدی کف آشپزخانه بین کابینت
  4. قیمت انواع سرامیک کف پذیرایی صادراتی در بازار
1

 1. سلام

  سرامیک آشپزخانه معمولی: دارای ضخامت کمتری بوده و از این رو مقاومت آنها نسبت به سرامیک های پرسلانی، کمتر می باشد، در ضمن این سرامیک ها آب را بیشتر به خود جذب نموده و با توجه به این مشخصات؛ دارای قیمتی ارزان تر می باشند.
  سرامیک آشپزخانه پرسلانی: از بالاترین سطح کیفی برخوردار بوده و ضخامت آن در مقایسه با سرامیک های معمولی، بالاتر است؛ همچنین از بابت عدم جذب آب هم می توان به سرامیک مطمئن بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما