محل پخش سرامیک ضد یخ

برتر‌ین مرکز عرضه سرامیک ضد یخ در طراحی های گوناگون و سایزهای متنوع به ارائه این نوع مصالح می پردازد، باید گفت که از آنان می توان در عرصه های متفاوتی استفاده کرد و در همین حال به شیوه عمده نیز تهیه نمود، شما می توانید با مراجعه به مرکز سفارش سرامیک، مدل های گوناگون را مثل نوع ساده، تک رنگ، مربعی، مستطیلی، سرامیک طرح پارکت و سه بعدی را با قیمت خوب تهیه کنید.

محل پخش سرامیک ضد یخ

راهنمای انتخاب سرامیک ضد یخ

راهنمای انتخاب سرامیک ضد یخ

سرامیک ضد خش یکی از محصولات پرکاربرد، بادوام و همینطور مستحکم می باشد، این کالاها با فناوری های جدید ساخته شده اند و در همین حال لعابی که روی آنان را پوشیده به خوبی در برابر عوامل مختلف مقاوم است، بنابراین نگرانی در زمینه خش افتادن روی آنها وجود ندارد، اما درباره کالا توضیحات دیگری هم مطرح می باشد که در زیر بیان می کنیم:

  • آنها را می توان در مکان های پرتردد همچون فروشگاه ها و یا مراکز تجاری و اداری به کار برد.
  • در برابر سایش نیز مقاوم اند و به هیچ عنوان با تردد زیاد روی آنها خش نمی افتد.
  • لعاب کاری بسیار خاصی داشته که جلوی کدر شدن را هم حتی می گیرد.

می توانید از این کالاها حتی در پارکینگ، راهرو، راه پله، لابی و حتی دکوراسیون داخلی منزل هم استفاده کنید، در هنگام تمیز کردن هم نگرانی در زمینه حساس بودن به مواد شیمیایی را نداشته و در کنار این با هر نوع پارچه ای چه نرم و چه زبر می توانید کف را به خوبی تمیز کرده و برق اندازید، این کالاها البته در ابعاد مختلف و همینطور رنگ های متنوع مثل روشن و تیره ساخته می شوند.

کارایی سرامیک ضد یخ چیست؟

سرامیک ها در طی مراحل خاصی و با استفاده از مواد ویژه ای توسط مهندسان و طراحان تولید شده و به بازار های فروش عرضه میشود در این قسمت با چند ماده ای که در تولید سرامیک استفاده میشود آشنا میشویم:

۱_یکی از موارد مهمی که در ساخت بیشتر سرامیک ها استفاده میشود خاک رس می‌باشد که این خاک به دلیل نرم بدون و خالص بودن باعث شکل گیری بهتر سرامیک ها میشود.

۲_یکی از مواد شیمیایی که در آیه و تولید سرامیک ها استفاده میشود ماده ای به نام کائولینیت می‌باشد که این مواد در مراحل پایانی تولید سرامیک به ترکیب آن ها افزوده میشود به دلیل اینکه باعث بالارفتن مقاومت و استحکام سرامیک ها شود و باعث شود که سرامیک ها زمانی که در معرض عوامل مختلفی قرار میگیرد سریع شکسته نشود و خط و خشی روی این سرامیک ها ایجاد نشود.

۳_مورد دیگری که در طراحی کاشی و سرامیک استفاده می شود رنگ های گوناگون و متنوع می‌باشد که در مراحل آخر به سرامیک ها اضافه میشود تا خریداران در هنگام خرید این محصول بتوانند به راحتی هر مدلی را که می خواهند انتخاب نمایند و از آن برای طراحی آشپزخانه و یا برای سرویس های بهداشتی و یا برای نمای بیرونی ساختمان ها استفاده کند.

ابعاد انواع سرامیک ضد یخ

ابعاد انواع سرامیک ضد یخ

سرامیک ها از ترکیب های گوناگونی هستند که ابتدا آن ها را در کوره ها می پزند سپس آرام آرام خنک می کنند. این سرامیک ها دارای استحکام فراوانی هستند و در برابر خوردگی و شکنندگی از خود مقاومت نشان می دهند. هنگام پیدایش این هنر سفال ها را تنها از خاک رس می ساختند و با استفاده از این خاک ها ظرف و ظروف هایی زیبایی تولید می کردند که دارای لعاب نبودند در مراحل بعدی این ظروف را به صورت لعاب دار می ساختند.

سرامیک را از ترکیب خاک با انواع کانی های موجود در طبیعت می سازند که آن ها را با هم مخلوط کرده و در کوره ها به خوبی می پزند و سپس آن ها را آرام آرام خنک می کنند. فرآیند خنک سازی آن ها را با دقت انجام می دهند همچنین در این ترکیب سلیس نیز دیده می شود. سطح رویه سرامیک ها را از لعاب می سازند. این لعاب در مقابل خوردگی بسیار مقاومت دارد و به آسانی شکسته نمی شود همچنین وجود نقش و نوشته های مختلف روی این سرامیک نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین در ساخت سرامیک ضد یخ ترکیباتی وجود دارد تا مقاومت آن ها را در برابر سرما زیاد کند.


سرامیک ها انواع مختلفی دارند و هر کدام ویژگی هایی را دارد و در طرح های مختلفی در بازار وجود دارد که از هر مدل آن برای قسمت های مختلف ساختمان ها استفاده می کنند یکی از انواع پرکاربرد این محصول سرامیک ضدجلبک می باشد که معمولا از این محصول برای سرویس های بهداشتی استفاده میکنند که تولید این محصول امروزه در داخل کشور به مقدار انبوهی رسیده است و سالانه این محصول به صورت عمده توسط صادر کنندگان به کشور های دیگر صادر میشود و سود زیادی از طریق صادرات این محصول سالانه نصیب کشور ما میشود و به همین دلیل است که صادرات این محصول امروزه در رونق می‌باشد.


سرامیک کف ضداسید از ترکیبات مختلف، به صورت چندین لایه مقاوم و مستحکم بصورت غیر لعابی ساخته شده که خاصیت خنثی کردن و حفاظت از سرامیک در برابر مواداسیدی و خورنده دارد و به دلیل طول عمر بسیار بالای و مقاومتی که دارد طرفداران بسیار زیادی در صنایع مختلف بخصوص کارخانجات و تولیدکنندگان مواد دارویی و استخرها به خود جلب کرده است.

یکی از ترکیباتی که در سرامیک کف استفاده می‌شود و در سطح انتهایی و زیرین کف قرار دارد، پرایمر نام دارد، که سبب چسبندگی آن به سطوح مختلف از جمله بُتُن و استیل می‌شود. این پرایمر از ترکیب رزین A و هاردنر B تشکیل شده و سیستم آن بر اساس رزین اپوکسی می‌باشد.

در لایه‌های بعدی از موادی در جهت اصلاح مشکلات و نقاط آسیب دیده کف استفاده می‌شود و در لایه‌های پس از آن توری فایبر گلس و یا الیاف مختلف ار جمله الیاف پرایمری در جهت افزایش مقاومت سرامیک کف قرار داده می‌شود.

روی این الیاف پرایمری و یا توری فایبر گلس، سطحی از رزین پوشیده می‌شود که خصوصیات این رزین عبارت است از رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی مودیفاید؛ که با قرارگیری این مواد سطح مقاومت این محصول چه از لحاظ مواد شیمیایی و چه مقاومت مکانیکی، بسیار بالا می‌رود، طوری که تا دمای هشتاد درجه سانتی گراد را به راحتی طاقت آورده و در برابر مواد اسیدی از جمله، اسید نیتریک، اسید کلریدریک، اسید سولفوریک و غیره، مقاومتی بالای پنجاه درصد از خود نشان می‌دهد.

در نهایت سرامیک را به همراه ملات‌های ضداسیدی که بر پایه سیلیکات پتاسیم ساخته شده است، بر روی کار قرار می‌دهیم و در نتیجه سرامیکی با استحکام بالا خواهیم داشت، که تا سال‌ها می‌توان از آن به خوبی استفاده کرد.

طرح های مختلف سرامیک ضد یخ

سرامیک ها برای زیباسازی دیوارها به کار می روند و سبب دوام دیوار می شود. این سرامیک ها در انواع مختلفی وجود دارند. سرامیک ضد یخ در مناطق سرد بسیار پر کاربرد می باشد. قیمت ارزان سرامیک قرنیز دار را می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی دریافت کرد. و با خرید اینترنتی این محصول برای آن ها بهای درب کارخانه را پرداخت کرد.

یکی از مهمترین کاربردهای سرامیک ها استفاده از آنها در کف پارکینگ ها می باشد که بسیاری از طراحان ساختمانی و معماران استفاده از نوع طراحی شده این مصالح را بر سایر گونه های آن ترجیح می‌ دهند؛ زیرا از این طریق فضای زیباتری در محیط پارکینگ ایجاد می گردد؛ به همین دلیل است که امروزه بخش مهمی از سرامیک ها با نام سرامیک پارکینگ شناخته می‌ شوند که طرح‌ های مختلفی هم برای آنها در نظر گرفته می‌ شود.

سرامیک هایی که در محیط پارکینگ اجرا می‌ شوند هم طرح های مختلفی را در بر می‌ گیرند که معمولاً در میان آن ها جدیدترین طرح ها همواره از جذابیت بیشتری برخوردار هستند و منظره جالب تری را برای بیننده ایجاد می کنند که از جمله آنها می توان به انواع سرامیک های ساده و هرگونه سرامیک نقش دار مانند سرامیک‌ های طرح سنگ، سرامیک های طرح موزاییک، سرامیک رنگی، سرامیک های تک رنگ، سرامیک های طرحدار و غیره اشاره داشت که البته هر کدام از این موارد از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و تنوع خوبی که برای آنها وجود دارد به فرد خریدار اجازه می‌ دهند تا هر نوع از این طرح ها را که برای او جالب تر است انتخاب و خریداری کنند.

در خصوص طرح هایی که برای انواع سرامیک پارکینگ در نظر گرفته می‌ شود باید بدانید که بسیار متنوع هستند و هر کدام از آنها جذابیت خاص خود را دارد که در کل دست فرد خریدار را برای انتخاب نوع برتر آنها باز می‌ گذارند.

سرامیک ضد اسید، یکی از بهترین و پر کاربردترین اختراعات تولیدکنندگان سرامیک می‌باشد، که در بسیاری از کارخانجات و صنایع مختلف و همچنین کف و راه‌پله ساختمان‌ها و منازل به وفور استفاده می‌شود و بخش بزرگی از این محصولات به کشورهای دیگر صادر می‌شود که تمام مصرف کنندگان از نقاط مختلف دنیا با خیالی آسوده از عدم خوردگی و خرابی، می‌توانند سرامیک‌های خود را با انواع مواد شوینده بشویند و دیگر نگران ریختن مواد اسیدی و از بین برنده بر روی این سرامیک‌ها نباشند.

بازار خرید سرامیک ضد یخ

بازار خرید سرامیک ضد یخ در مرجع فروش سرامیک چسبی دیوار بهترین نوع آنها عرضه می شوند که تمامی استانداردها و ویژگی های لازم برای یک سرامیک خوب را در خود دارند و علاوه بر عرضه آنها در سطح بازارهای داخلی امروزه صادرات سرامیک عمده هم به یکی از مهمترین روشهای عرضه سرامیک تبدیل شده است به طوری که بخش قابل توجهی از آنها در خارج از کشور به فروش می‌ رسند که البته عکس این مطلب نیز واقعیت دارد و نوع وارداتی این مصالح هم در بازار های داخلی قابل خریداری هستند.

به علت کیفیت بالایی که سرامیک ضد جلبک ایرانی دارد از این محصول به عنوان سرامیک استخری برای نمای بیشتر استخرها معمولا استفاده میکنند و خریدارانی که قصد خرید عمده ی این محصول را دارند می‌توانند به صورت مستقیم به کارخانه های تولید کننده ی این محصول مراجعه کرده و آن را با بهترین و نازلترین قیمت و هم چنین بالاترین کیفیت خریداری کرده و در زمینه عرضه سرامیک به صورت عمده به بازار ها موفقیت های بسیاری را کسب کنند و محصولی باکیفیت را در اختیار مردم قرار دهند تا آن ها بتوانند به راحتی این محصول را خریداری کرده و از آن برای طراحی قسمت های مختلف ساختمان استفاده کنند.

عرضه کننده سرامیک ضد یخ

سرامیک ضدخش به عنوان نسل جدیدی از سرامیک های با کیفیت امروزه به خوبی در بازارها جا پیدا کرده اند به طوری که در صنعت ساخت و ساز استفاده از آنها بر سایر گونه‌ های سرامیک ترجیح داده می‌ شود. برای خرید انواع سرامیک ضد خش صادراتی و انتخاب بهترین نوع این مصالح راه های ارتباطی مختلف ایجاد شده است تا خریداران و با استفاده از آنها و بدون نیاز به مراجعه حضوری از سراسر کشور بتوانند انتخاب و تهیه فوری آنها را انجام دهند.

مرجع فروش سرامیک ضد یخ

مرجع فروش سرامیک ضد یخ

بهترین شرکت هایی که به عنوان تولیدکنندگان عمده سرامیک ضد خش مطرح هستند، محصولات را با استفاده از دستگاه های پیشرفته می سازند و در این زمینه بهترین نوع مواد اولیه را هم به کار می برند، باید توضیح دهیم که کفپوش هایی از این دست را در سایزهای کوچک و بزرگ ساخته تا به این ترتیب هر کسی بتواند در محیط های گوناگون از آنان استفاده کند.

گفتنی است که پس از انجام شدن مراحل ساخت و مورد آزمایش قرار گرفتن، آنها را در بسته بندی های مخصوص می گذارند و به این ترتیب روانه بازار داد و ستد می کنند، اما موضوعی را که باید خدمت شما ما به عرض برسا‌نیم نحوه فروش بوده که عمدتاً به گونه کلی این کار انجام شده و همینطور توسط برتر‌ین مرکز عرضه آنلاین پخش کالا انجام می شود، برای کسب اطلاعات جدید می توانید با این فروشگاه تماس برقرار نمایید.

انواع مختلف سرامیک های ضد یخ در کارخانه ها تولید می شود این سرامیک ها از قیمت فروش متفاوتی برخوردارند و اگر بخواهیم این سرمایه‌ها را به صورت ارزان تهیه کنیم باید از طریق فروشگاه‌های معتبر اینترنتی اقدام کنیم. قیمت سرامیک روز به روز دستخوش تغییر بوده و در حال افزایش می باشد.

فروش سرامیک در بازار خرید سرامیک به نرخ درب کارخانه می باشد. در این روش به راحتی می توان کالا را خریداری کرد و آن را درب منزل تحویل گرفت. خرید اینترنتی سبب می‌شود واسطه حذف شوند و قیمت‌ها کاهش پیدا کند. تولید کنندگان این محصول پس از آن را کالای خود در تولید کردند.آن ها را در سایت های معتبر در معرض دید مشتریان قرار می‌دهند و امکان خرید اینترنتی این محصولات را فراهم می‌کند که سبب رضایت مندی مشتری ها می باشد و می توانند خرید راحتی را تجربه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما